top of page

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza Yönelik Bir Dizi Hizmet Sunuyoruz

Etik inşaat kaliteli ve kalıcı çözümler sunar. Tek bir kaynaktan alacağınız çözümlerle işlerinizin daha kolay ve yönetilebilir olmasını sağlar. 

Ev ve İş Yeri Dekorasyonu

1) Ev ve iş yeri dekorasyonu​

 

Ücretsiz keşif, yapılacak olan işlerin tespit ve tanımı, kullanılacak olan malzemelerin belirlenmesi, gerekli mimari tasarım ve çizimler, yapılacak olan işin mali bütçesinin tespiti, işin teslim süresi, ödeme şeklinin belirlenmesi.

1) Kaba inşaat sonrası ince imalatlar

Şantiye ziyareti keşif ve temaslar, projelerin incelenmesi, şartnameye uygun metraj ve birim fiyatların belirlenmesi, iş planlaması ve imalat zaman diyagramlarının oluşturulması, yetkililerle tekrar görüşme, gerekli revizyonlar, anlaşma sağlanırsa sözleşmenin hazırlanması, şantiyenin düzenlenmesi ve yerleşim

Boş oda
Renk Seçimi

Tadilat ve Yenileme

Eski ya da ömrünü tamamlamış yapıların yenilenmesi, yeniden tasarlanması ve kullanılabilir hale gelmesi amacıyla yaptığımız çalışmalardır. 

Detaylı bir proje analizini takiben, bütçeleme, malzeme seçimi ve uygulama aşamalarıyla müşterilerimizin beklentilerini tek bir kaynaktan yerine getiririz.

Çelik Konstroksiyon Uygulamaları

Demir doğada en çok bulunan 4 elementten biridir. Demirin değişik oranlarda Karbon elementi ile birleştirilmesiyle elde edilen alaşıma Çelik adı verilir.

Çelik inşaat sektörünün kullandığı materyallerin başında gelir.İşlenebilirliği,sağlamlığı ve bolluğu ile vazgeçilemez bir materyaldir.

Günümüzde çeliğin birçok kullanım alanı vardır. Yol,köprü,baraj, yüksek yapılar vs..

Biz daha çok çeliğin ev, çekme katlar, binalar arası köprü bağlantıları, depo antrepo yapımı ,seralar, yangın merdivenleri, çelik çatılar  vs.gibi uygulamaları ile ilgiliyiz.

Çelikten yapılmış bir binanın ekonomik ömrü 100 yıldan fazladır.Depreme dayanıklılığı ayrıca bir avantajdır.Bazı yapıların imalatı, betonarme sistemden daha çabuk  ve güvenlidir.

Modern evde çelik tente
Yer Döşeme

Zemin Kaplama Sistemleri

Zemin kaplama sistemleri 5 temel gruptur. ​

  1. Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

  2. Geleneksel Zemin Kaplamaları

  3. Çevre Düzenlenmesinde Kullanılan Ürünler

  4. Epoksi Boya (Fabrika, işyeri, hangar zeminlerinde şap üstüne yapılır)

  5. Işık Sağlama veya Dekoratif Amaçlı

Alçıpan Uygulamaları

Hammaddesi alçı olan plakalar haline getirilmiş Alçıpan, günümüzün en yaygın malzemelerinden biridir.Kolay işlenebilen ve çok çabuk sonuç alınabilen özelliği ile yatay ve düşey  yüzey oluşturma için çok elverişlidir.Dekorasyonun vazgeçilmez malzemesidir.​

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Niş

Mimarlık
Image by charlesdeluvio

İzolasyon Uygulamaları

Su, Isı ve Ses yalıtımı konusunda sunduğumuz hizmetlerdir. Isı yalıtımı iç mekanların soğuk ya da sıcaktan korunması amacıyla yapılan çalışmaları ifade eder. Su yalıtımı ise binaların dışardan maruz kaldığı suların içeriye girmesini ya da bina dış cephelerinin yıpranmasını önleyen çalışmalardır. 

Ses yalıtımı ise okullarda (özellikle Konservatuarlarda), stüdyolarda, tiyatrolarda ,işyeri ve evlerde gürültü kirliliği yapan yüksek desibelli seslerin bertaraf edilmesi işidir.

Dış Cephe Sistemleri

Geleneksel dış cephe boyası, (mozaik, BTB, hazır harçlar (Kaleterasit, mineral sıva vs.),mermer ve granit kaplamalar) ile birlikte; Dış cephe mantolama, Dış cephe giydirme sistemlerinden oluşur. 

Dış Cephe Çimentolama
Oturma odası

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan sistemleri temelde üç gurupta toplanır. 

● Alçıpan asma tavanlar

● Taş yünü asma tavan sistemleri

● Metal tavanlar (Aluminyum, Galvaniz)

Dekoratif amaçlı tavan uygulamaları, zorunlu uygulamalar (havalandırma boruları,çeşitli mekanik tesisatların çirkin görüntülerini kapatmak vs.) ve izolasyon ( ısı,ses ) amaçlı uygulamalar gibi ihtiyaçlar doğrultusunda uygulanmaktadır. 

bottom of page